Na cestě po Karlovarském kraji

Kontrafakt a El Nino na největším turné československého HipHopu!

03.03.2009 13:53

 

Kontrafakt a El Nino na největším turné československého HipHopu!

Úterý, 03 březen 2009
Kontrafakt Mafia records a T-Mobile Czech Republic a.s. uvádějí t-music Kontrafakt & El Nino tour s celkovým počtem 31 zastávek. Jak sám název napovídá, neni třeba dále představovat nejlepší skupinu slovanských národů, a to Kontrafakt, která má ve své kariéře na účtu nespočet úspěchů a nyní si připíše pod svoje jméno i toto monstrózní turné, kde mimo klasiky představí některé ještě nevydané tracky. 

Jako druhým interpretem je raper El Nino ze skupiny Disgrafix, který představí světu nové album Anticrist s celou jeho skupinou.

Krom bandy Kontrafakt a Disgrafix, s nimiž spojeni Djové Anys, Chococolatic a doplňující neméně horší Dj Zato, má turné svůj osobitý program, jako jsou různé bonusy, soutěže, exhibice aj. Jmenovitě z mnoha se jedná například o různé dárečky od t-music, special Dj showcase od Dj Chococolatica, volné vstupy pro majitele T-Mobile Czech Republic a.s. tarifu BAV SE, módní přehlídku RocaWear ve vybraných městech, tombolu v každém městě v hodnotě 10 000 Kč značek Dada, RocaWear, Sixtynine, Nugget, soutěže o hodinky a šperky Storm, energii od RedBullu, welcome drinks od Jim Beam, street dance exhibice a jiné bonusy. Na některých místech je dokonce celý line-up rozšířen o další skupiny a pozornosti pro návštěvníky turné.

Po celou dobu koncertů lze nalézt na partnerských webech jako je bbarak, hiphopstage, ale i v rádiích a v televizi, soutěže o různé presenty partnerů či přímo trika turné značky nugget, samolepky aj. věci. Na stránkách t-music.cz a v icq televizi budou k zhlédnutí jednotlivé záznamy z živých koncertů a jiné zajímavé okamžiky. Ringtone, tapety, spořiče a jiné vychytávky do mobilu od T-Mobile Czech Republic a.s. nebudou samo sebou chybět. Na webovém portálu www.mafiarecords.cz je úplně vše, co se týká turné a i mnohem víc. Během průběhu celého projektu zde najít aktuality, fotky, klipy, videozáznamy, soutěže aj.

A celý tenhle cirkus zavítá v pátek 6,3. 2009 i do ašského Klubíčka (www.klubicko.as ), kde se navíc představí i domácí West Point. Začátek ve 20.00. Těšíme se.

Václav Ponikelský
Klubíčko, Aš

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode